4 NIEUWE HARDFEST EVENTS
HARDFEST gaat verder dan het festivalterrein: vier nieuwe events, met sounds die je kent en iets compleet nieuws voor de generatie die eraan komt.
Er was maar één plek om te beginnen: Hangar 18, op de voormalige vliegbasis Twenthe in Enschede. Rauw, hard en dichtbij.
LUCIFY | Uptempo | 21.11.26
Er zit een klein stemmetje in ons hoofd. En daar mogen we best wat vaker naar luisteren.
Dat stemmetje, dat zijn wij. Uptempo op standje onverstandig. 21 november, een militaire hangar, boilerroom-style, van bouncy tot slowtempo en af en toe iets wat eigenlijk “niet mag”. Ons kattenkwaad. Jouw uitlaatklep.
NEW BLAZE (14–17 jaar) | Raw & Uptempo | 27.11.26
Raw en uptempo, keihard door één hangar. Van 14 – 17 jaar. Grote namen. Nieuwe namen. Geen opwarmronde.
Een nieuwe generatie die dit voor het eerst zelf meemaakt. Niet ergens achteraan. Gewoon vooraan.
COALITION | Early & Millennium Hardcore | 13.02.27
Er is een plek in Enschede waar elke hardcore head van droomt. Een voormalige militaire vliegbasis. Een industriële hangar. Een plek waar oude garde en nieuwe garde samenkomen met legends van het allereerste uur. Van early rave tot snoeiharde millennium.
Onze eerste editie staat in het teken van Partyraiser. Een echte sfeermaker, snel, rauw en harder dan de rest. Reis met hem mee door een exclusieve 3 uur durende Golden Trip door zijn hardcore tijd. En dat gaat hij niet alleen doen.
SUPERBASH CLASSICS | Hardstyle Classics | 20.02.27
Je hebt het altijd al gevoeld. Iets onder de muziek, te laag om te horen, dat je nooit helemaal kon plaatsen.In een oude hangar op Vliegbasis Twenthe galmt het door het beton. Het geluid van pure hardstyle, opgeslagen in de plek zelf. De meesten lopen er dwars doorheen en merken niets. Maar een selecte groep staat erop afgestemd.
SUPERBASH Classics is de dag dat we het weer openbreken. De sound, de hangar en de mensen die deze frequentie nooit vergaten. Afgestemd op de pioniers die ‘m vormden.



